نشونِ بی نشون

مخاطبین محترم وبلاگم

با سلام

با عرض پوش به دلیل به روز نشدن این روزهای وبلاگم

متاسفانه با پیشرفت تکنولوژی در ایران بجای پیشرفت پسرفت حاصل می شود

شرکت محترم مخابرات خوزستان یک هفته به دلیل فیبر کردن خط منزل تلفن ما را قطع نمود و پس از یک هفته یک شماره مسخره بجای خط رند قدیم به ما اختصاص داد

و پس از آن نیز اینترنت ما قطععععععععع شد

حالا من موندم و کلی شکایت به همه مراکز رسمی و غیر رسمی

که مخابرات محترم می فرماید یا اینترنت مخابرات یا هیچ کس دیگه ای

شما خود را به جای من قرار بدهید من سالها مشترک شاتل بود و سرعت128 کیلو بایت داشتم که سرعت دانلود بیشتر وقتها سرعتم رویائی تا 256 کیلوبایت می رسید.

حالا باید سرعت 1مگاباین مخابرات را خریداری کنم که نهایت 35کیلوبایت دانلود در ثانیه بهم بدهد

وای به حال این مردم و مملکت

جدای از اینکه من قبل از قطع شدن خط 3ماه شارژ کرده بودم اینترنتم رو

و جالب تر از مراکز بازرسی کشور است که وقتی تماس میگیرم برای شکایت میگه بی ثمر است و ممکلت بی صاحب و مخابرات است و گردن کلفتی هایش

:))

حالا از این قضایا که بگذریم دروغگوئی های بی حد و حصر مسئولین مخابرات برای خراب کردن شاتل(که امسال رتبه یک کیفیت و برتر کشور شد)که رتبه اخر رو به این شرکت داد مسئولین محترم مخابرات استان و در حد دیال آپ مقایسش کرد

بعد از یک ساعت جنجال و بحث و درگیری ایشون منو قانع کرد که بروم و اینترنت پرسرعت مخابرات(شما باور نکنید همون دیال اپ) را تهییه کنم

حالا اومدم خونه و ثبت نام کنم میگه:

 مشترک گرامی، این شرکت قادر به ارائه سرویس به شماره 5717*** نمیباشد.

 

حالا اینو کجای دلم بزارم آخه

 

 

  به خدا دارم روانی میشم

ارسال در تاریخ چهارشنبه 21 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون

در این جا می گوییم که مزاج فرد تر است. در واقع مزاجی که بر دیگر مزاج ها غلبه دارد، تعیین کننده مزاج فرد است.

 بنابراین ۴ مزاج مفرد هم داریم که عبارت است از سرد، گرم، خشک و تر

فردی که مزاجش گرم و خشک است، صفراوی مزاج است. بدن این دسته افراد حرارت زیادی دارد، پوستشان اغلب خشک است، اغلب لاغر هستند، عطش زیادی دارند، اگر فردی بداند مزاجش گرم و خشک است می تواند در رژیم غذایی خود نکاتی را لحاظ کند؛ به عنوان مثال نباید از ادویه زیاد استفاده کند. زیرا ادویه حرارت بدن را بالا می برد و در مقابل باید از مواد غذایی سرد و مرطوب استفاده کند مثل کاهو، خیار، آلو.

 افرادی که مزاجشان سرد و مرطوب است، بلغمی مزاج هستند. بیشتر آن ها بدنشان سرد است و رطوبت زیادی دارد. این افراد نباید از ماست یا کاهو زیاد استفاده کنند. در عوض باید ادویه، گردو، دارچین، زنجبیل، خرما، زیتون بیشتر مصرف کنند.

کسانی که طبیعت گرم و مرطوب دارند افراد پرخون هستند و حجم خون در بدنشان بیش از حد معمول است و به همین دلیل به راحتی چهره شان سرخ و برافروخته می شود. زود عصبانی می شوند، گرمایی هستند، عرق زیادی می کنند و حالت برافروختگی، کلافگی و سنگینی روی سینه دارند. در روایات آمده است که پیامبر(ص) فرمود: «حجامت کنید قبل از آن که غلیان خون شما را بکشد» غلیان خون در واقع غلبه دم (خون) است و در اصطلاح به این دسته از افراد دموی مزاج هم می گویند. این دسته از افراد بیشتر در معرض سکته قرار دارند و باید غذاهای سرد و خشک بیشتر بخورند. ترشی، سرکه، آبلیمو، آبغوره، کاهو، عرقی جات خنک، شاه تره و کاسنی برای آن ها مفید است. مصرف گوشت برای دموی مزاج ها مفید نیست زیرا خون بدن آن ها را زیاد می کند.

 حجامت برای کم کردن غلظت خون برای این دسته از افراد بسیار مفید است. در مواردی این افراد به خون دماغ دچار می شوند و در این حالت بدن در واقع نسبت به پرخونی واکنش نشان می دهد و خون را دفع می کند.

در مزاج سرد و خشک که سودا گفته می شود هم نشانه هایی برای تشخیص وجود دارد بیشتر سودایی مزاج ها لاغر هستند، کف دست و پایشان عرق می کند و به علت مزاج خود از نظر روحی- روانی دچار مشکل می شوند. وسواس و تردید زیادی دارند و ضعف حافظه پیدا می کنند. سودایی مزاج ها نمی توانند به دیگران اعتماد کافی کنند و دایم تغییر عقیده می دهند. نکته این جاست که مصرف بسیاری از فست فودها و غذاهای آماده، سودا را زیاد می کند و شاید یکی از دلایل کم تحملی و پرخاشگری و ناهنجاری های رفتاری در نسل جوان، افزایش سودای ناشی از تغذیه ناسالم امروزی باشد، بهتر است افراد سودایی خاکشیر زیادی مصرف کنند و توت، گوشت گوسفند، ماهی، شربت سکنجبین را در رژیم خود بگنجانند و گوشت گاو و گوساله کمتر مصرف کنند.

 گاهی فردی مزاج ترکیبی دارد یعنی پس از بررسی مشخص می شود معده فرد سرد و کبدش گرم است. این فرد اگر سردی بخورد ضعف می کند و اگر گرمی بخورد پوستش ملتهب می شود و پزشک باید مزاج فرد را به طور دقیق مشخص و سپس تلاش کند او را طبق مزاج ترکیبی اش درمان کند. فراموش نکنید که اساس سلامت در طب سنتی برقراری تعادل مزاجی است به نحوی که هیچ مزاجی بر دیگری غلبه نداشته باشد. دکتر منتظر با اشاره به افزایش آگاهی مردم و پزشکان از طب سنتی و مزاج شناسی تاکید می کند: هنوز تا شرایط مطلوب و رواج طب سنتی به نحوی که مردم بتوانند کم ضررترین شیوه درمانی را برای امراض خود به کار ببرند، فاصله داریم. البته برای مبارزه با مشکلاتی مانند چاقی یا بیماری های قلبی قبل از اطلاع رسانی درباره طب سنتی باید تلاش کرد تا مردم را نسبت به خطرات مصرف غذاهای آماده و فست فودها آگاه کرد.

 مردم باید خطرات ناشی از مصرف مواد افزودنی و غیرمجاز را در مواد غذایی جدی بگیرند زیرا هر بیماری از معده شروع می شود چنان که در طب اسلامی به نقل از پیامبر اکرم(ص) آمده است که معده خانه بیماری ها و پرهیز راس درمان است. در طب اسلامی تلاش می شود اصول تغذیه سالم به بیماران گفته شود که در صورت رعایت این نکات از بروز بسیاری از بیماری ها پیشگیری می شودادامه مطلب

طبقه بندی: خانواده، نشانه های بی نشان، عمومی،
ارسال در تاریخ شنبه 10 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون
...به سلامتی دختری که خنده و شوخی ها و لوس بازی هاش
فقـــــــــــــط واسه عشـــــــــقشه
..با پسر غریبه شوخی نمیکنه ،نمیخنده
... میدونه عشقش اذیت میشه با این کارطبقه بندی: بصیرت، خدا، خانواده،
ارسال در تاریخ شنبه 10 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون

کد دستوری ایرانسل

کدهای دستوری ایرانسل کدهایی هستند که با کمک آن‌ها می‌توانید کارهایی چون تنظیمات حساب خود، اطلاعات از مانده شارژ سیم‌کارت، فعال کردن و غیرفعال کردن MMS و GPRS و … را انجام دهید. روش دیگر برای انجام این کارها استفاده از تلفن گویای ایرانسل است. برای سهولت دسترسی شما کاربران عزیز، همه‌ی کدهای دستوری ایرانسل و دستور تلفن گویای معادل هر کدام را در جدولی جمع‌آوری کرده ایم که می‌توانید با ذخیره‌ یا پرینت این صفحه، همیشه به آن‌ها دسترسی داشته باشید. استفاده از کدهای دستوری و تلفن گویا برای سیم‌کارت‌های اعتباری و دایمی ایرانسل رایگان است.

کدهای دستوری برای ایرانسل اعتباری

ردیفعملکردتلفن گویاکد دستوری
*خرید شارژ ایرانسل
*789*999#
1منوی اصلی700*140#
2اتصال به اپراتور700-0-
3استعلام مانده حساب700-1*140*1#
4منوی تغییر زبان700-2*140*2#
5تغییر زبان به فارسی700-2-1*140*2*1#
6تغییر زبان به انگلیسی700-2-2*140*2*2#
7منوی خدمات ایرانسل700-3*140*3#
8فعال‌سازی پیامگیر صوتی700-3-1-1*140*3*1*1#
9فعال‌سازی بازیابی تماس‌های ناموفق700-3-1-3*140*3*1*3#
10حذف تمامی خدمات پیامگیر700-3-1-4*140*3*1*4#
11درخواست تنظیمات MMS (پیام چند رسانه‌ای)700-3-5*140*3*5#
12درخواست تنظیمات GPRS (اینترنت همراه)700-3-6*140*3*6#
13منوی سرویس فهرست طلایی700-3-4*140*3*4#
14ثبت شماره در فهرست طلایی700-3-4-1*140*3*4*1#
15حذف شماره از فهرست طلایی700-3-4-2*140*3*4*2#
16مشاهده فهرست طلایی700-3-4-3*140*3*4*3#
17شارژ مجدد700-شماره رمز 12 رقمی*140*شماره رمز 12 رقمی#
18شارژ شگفت انگیز
*144*شماره رمز 12 رقمی#
19سرویس خط به خط
*144*شماره رمز 12 *مبلغ به ریال*رمزرقمی#
20منوی تغییر طرح تعرفه700-7*140*7#
21طرح‌های تعرفه اعتباری700-7-1*140*7*1#
22طرح اعتباری پایه‌ای ثانیه‌ای700-7-1-1*140*7*7*1#
23انتقال از اعتباری به دائمی700-7-4*140*7*4#
24طرح‌های تعرفه تشویقی700-7-5-3*140*7*5*3#
25منوی اطلاعات حساب700-7-8*140*7*8#
26طرح تعرفه فعلی700-7-8-1*140*7*8*1#
27دوره باقی‌مانده از طرح تشویقی700-7-8-2*140*7*8*2#

ادامه مطلب

طبقه بندی: پیامک، عمومی،
ارسال در تاریخ شنبه 10 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون

گلشیفته فراهانی در برنامه پولتیک درباره این پرسش که اگر در فیلمی؛ صحنه ای باشد که باید توسط شما روابط زناشویی و برهنگی به تصویر کشیده شود، پاسخ داد: «اگر فیلم، داستانی داشته باشد که باید...

داریوش سجادی از فعالین رسانه ای که در آمریکا زندگی می‌کند، در صفحه شخصی خود نوشت: جکی ‌چان سوپر استار سرشناس و رزمی کار هالیوود اخیراً طی مصاحبه ای اظهار داشته: «همیشه اصرار داشته ام که به عنوان یک بازیگر اخلاق‌گرا شناخته شوم و خوشحالم که رسانه‌های گروهی، منتقدان و تماشاگران سینما، مرا با این لقب می‌شناسند. در تمام این سالها به مدیر برنامه‌هایم یک موضوع را همیشه یادآوری کرده‌ام. به او، تهیه کنندگان و کارگردانان فیلم‌هایم گفته‌ام فیلم‌نامه‌هایی را به من پیشنهاد کنید که در آنها جایی برای عریان‌گری و صحنه‌های ناجور وجود ندارد. من در هیچ صحنه بدی بازی نکرده و نخواهم کرد.این اولین اصل اخلاقی من است»

 http://baxiha.ir/wp-content/uploads/536981_IbxXTkcN.jpg

داریوش سجادی

 ادامه مطلب

طبقه بندی: حجاب، خانواده، بصیرت،
ارسال در تاریخ چهارشنبه 7 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون
«عادل بن سالم الکلبانی» شیخ سیه‌چرده درشت‌هیکل ساختارشکن وهابی، اولین امام‌جماعت آفریقایی‏‌تبار مسجدالحرام است که از «رأس‌الخیمه» به عربستان سعودی مهاجرت کرده است.

«عادل بن سالم الکلبانی» شیخ سیه چرده درشت هیکل ساختارشکن وهابی، اولین امام جماعت آفریقایی ‏تبار مسجدالحرام که با صدایی بم و لحنی زیبا از «رأس الخیمه» به عربستان سعودی مهاجرت کرده است. او در محافل فرهنگی عربستان به فقدان وزن علمی و نداشتن آگاهی‌های کافی مشهور بوده و به لحاظ شخصیتی، یک فرد متزلزل و فرصت‏‌طلب قلمداد می‌شود.
 


اوبامای سعودی!
کلبانی را که در 1378قمری به دنیا آمده، نیویورک‌تایمز در گزارش خود که ترجمه عربی آن در شماره روز یکشنبه 2009/4/12 روزنامه "الشرق‌الاوسط" منتشر شد «اوبامای سعودی» خواند. این مرد که فرزند مهاجر فقیری از منطقه خلیج می‌باشد خود را "اوبامای سعودی" می‌نامد.

 به تصریح خودش در ریاض به دنیا آمده و در مدارس سعید بن جبیر (ابتدایی) و ابن زیدون (متوسطه) تحصیلاتی کاملا معمولی داشته و هیچ خاطره‌ای دوران تحصیل نداشته و تنها نام یکی از معلمانش را بیشتر به خاطر نمی آورد.

در گزارش یاد شده آمده است: «هنگامی که شیخ عادل الکلبانی در ماه سپتامبر گذشته به تلفن منزلش پاسخ داد، شخصی به وی گفت: خادم حرمین شریفین، ملک عبد الله بن عبدالعزیز، شما را به عنوان امام جماعت مکه مکرمه برگزیده است. شنیدن این خبر وی را کاملاً غافلگیر کرد.

به نوشته نیویورک‌تایمز، شیخ عادل الکلبانی پس از دو روز به ملاقات خادم حرمین شریفین شتافت و شاهزاده خالد الفصیل به پیشواز وی آمد، هنگامی که می‌خواست خود را به او معرفی کند، شاهزاده با لبخند حرف او را قطع کرد و گفت: «شما مشهور هستید.»
 


ادامه مطلب

طبقه بندی: مذهب، بصیرت،
ارسال در تاریخ چهارشنبه 7 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون

حربه دشمن برای عوض کردن جای ارزشهای انقلابی، با ضد ارزشها شروع شده و برای همین است که امر به معروف نمودن های ما راه به جایی نمیبرد و آمران ما از خاطیان کتک می خورند.

مادربزرگم خاطره ای داشت که هر از چند گاهی آن را برای ما تکرار می کرد وآن ماجرای فرستاده شدنش توسط پدربزرگ به خانه پدری برای اجرای حکم طلاق بود واین خاطره، مادربزرگ را بعد از گذشت این همه سال و حتی بعد از مرگ پدربزرگ می آزرد.

ماجرا از این قرار بود که مادربزرگ از حواس پرتی که بچه های قد ونیم قدش پیش آوردند، فراموش می کند گالش هایش را از جلوی در بردارد و مهمانان پدربزرگ از روی گالش های زنانه او رد شده و وارد مهمانخانه می‌شوند، واین مسئله چنان به رگ غیرت پدربزرگ که در آن زمان یلی برای خود بود، برمی خورد که مادربزرگ را، به خانه پدری اش برمی گرداند.

آن ماجرا با وساطت ریش سفیدان فامیل به خیر می گذرد و شنیدن این ماجرا برای نسل های امروز حیرت آور و حتی باور نکردنی است ولی این ماجرا و ماجراهایی از این دست حقیقت دارد و با کمرنگ شدن تعصبات ناباورانه به نظر می رسد.

حالا ماجرا از کجا شروع شد:ادامه مطلب

طبقه بندی: حجاب، خانواده، بصیرت،
ارسال در تاریخ چهارشنبه 7 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون
درس‌های قرآن معلم دوست‌داشتنی

تغذیه با وجود اینکه در امور مادی دسته‌بندی شده مورد توجه ویژه قرآن و اهل‌بیت(ع) و در نهایت دین مبین اسلام است تا جایی که در معارف اسلامی سخن از خرده نان‌هایی است که شفا می‌دهند و گوشت‌هایی که سکته می‌آورند.

تابستان امسال بود که در نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم غرفه‌ای دایر شد که در آن امکان انتخاب محبوب‌ترین چهره‌های قرآنی کشور مهیا شده بود.

جالب اینکه از نخستین روز رأی‌گیری تا آخرین روز، معلم دوست‌داشتنی قرآن جمهوری اسلامی ایران یعنی حجت‌الاسلام «محسن قرائتی» در صدر سایر چهره‌های قرآنی کشور قرار داشت.

این مسئله نشانگر این است که مردم ما نوع فعالیت قرآنی ایشان را بیش از همه می‌پسندند و از طرفی به آن احساس نیاز می‌کنند.

32 سال است که این خادم خندان قرآن کریم در حال تدریس معارف نابی از قرآن و اهل‌بیت(ع) است و با اینکه تأثیرگذاری فراوانی داشته اما هنوز هم در خور توجه و تکرار است چرا که مرور آن سبب نشر بیشتر مطالب و نفع بردن کسانی می‌شود که از آن بهره‌مند نبوده‌اند.

 در طرحی با عنوان «درس‌های قرآن معلم دوست‌داشتنی» به بازخوانی 32 سال برنامه «درسهایی از قرآن» خواهیم پرداخت. 

در ادامه نخستین شماره «درس‌های قرآن معلم دوست‌داشتنی» که در رابطه با « تغذیه در اسلام» است و در 19 آذرماه سال 1360 ارائه شده است را مرور می‌کنیم.  

لازم به ذکر است که متن ذیل گزیده‌ای از مهم ترین مطالب این جلسه است و لینک متن کامل آن نیز در انتهای صفحه موجود است.ادامه مطلب

طبقه بندی: خدا، مذهب، خانواده، بصیرت،
ارسال در تاریخ چهارشنبه 7 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون


پیام نهیلیسیتی آوازه خوان موردحمایت حامیان پرنفوذ داخلیگوگوش با آن که بی شک از معروف ترین خوانندگان پیش از انقلاب بود، درکشور ماند و بعدها در سال1379 به پشتوانۀ حمایت هایی که ازسوی برخی از قدرتمندترین رجال سیاسی وقت کسب کرده بود، موفق به دریافت گذرنامه و مجوز خروج از کشور گردید و راهی امریکا شد.

ترانۀ گوگوش برای همجنس گراها

گوگوش(فائقه آتشین) خوانندۀ زن ایرانی که هم اکنون در آمریکا به سر می برد، با انتشار یک ویدئوی جدید که بر روی اشعاری درحمایت از همجنس گرایان ساخته شده، بسیار مورد توجه همجنس گرایان قرارگرفت.

 این درحالی است که پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که منجر به خروج و فرار بسیاری از چهره های مهم و معروف سیاسی، فرهنگی، نظامی، اقتصادی، هنری و ... گردید، گوگوش با آن که بی شک از معروف ترین خوانندگان پیش از انقلاب بود، در کشور ماند و بعدها در سال 1379 به پشتوانۀ حمایت هایی که ازسوی برخی از قدرتمندترین رجال سیاسی وقت کسب کرده بود، موفق به دریافت گذرنامه و مجوز خروج از کشور گردید و راهی امریکا شد. گفتنی است، این حمایت ها با اهداف خاص سیاسی ازسوی گروهی از سیاستمدران پرنفوذ صورت گرفته بود.

روزنامه گاردین انگلیس در مطلبی به معرفی این آخرین ویدئوکلیپ گوگوش به نام"بهشت" پرداخته است. گفتنی است، متن اشعار آهنگ جدید گوگوش، همزمان با انتشار ویدئوی این آهنگ، بر روی صفحه فیس بوک او نیز انتشاریافته و در روز ولنتاین رسماً منتشر شد. این ویدئوی داستانی، زندگی یک زوج همجنس گرا را نشان می دهد که نوع خاص ارتباط شان، توسط جامعه و خانوادۀ آن ها تقبیح شده است.

این درحالی است که نوید اخوان، ترانه سرای این آهنگ گفته، "این موزیک ویدئو بارها و بارها توسط تعداد زیادی از ایرانیان از طریق کانال های ماهواره ای و شبکه های زیرزمینی دیده شده است."

اخوان می گوید که ما وقتی می خواستیم این آهنگ را در سال جاری انتشار بدهیم، می دانستیم که این موضوع بسیار بحث برانگیز خواهدبود و انتظار داشتیم که تاثیرات منفی هم داشته باشد اما این موضوع من و خانم گوگوش را نگران و ناراحت نمی کند چرا که ما قصدمان این بوده که این موضوع مطرح شود و تابوی آن در جامعه سنتی ایران شکسته شود.

تعدادی از همجنس گراها از این اقدام گوگوش حمایت کرده اند اما بسیاری از آگاهان سیاسی این حرکت خانم گوگوش را در راستای اقدامات برنامه ریزان او برای حمله به بنیان قوی خانواده های ایرانی را برداشت نموده اند..
طبقه بندی: بصیرت،
ارسال در تاریخ سه شنبه 6 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون


«تن‌تان را در اختیار معارضان در سوریه قرار دهید تا جای‌تان در بهشت باشد!» این فتوای مفتی‌‌های سلفی است که در ادبیات تروریست‌ها جهاد نکاح نام گرفته است.

طبقه بندی: بصیرت، سـیاسـی،
ارسال در تاریخ سه شنبه 6 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون
تو میهمان و زائر ما هستی و پذیرایی از تو بر عهده‌ی من است

برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید


ارسال در تاریخ سه شنبه 6 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون
بد نیست که ما و دیگران جسته و گریخته باز هم از خانه تکانی صحبت کنیم تا ...

خانه تکانی آنقدر در سنت ما ریشه دارد که حرف ناگفته‌ای برایش نمانده و هر چه بگوییم تا حدی تکراری است! البته این تکرارها باعث شده بخشی از محتوای خانه تکانی برایمان عادی شده و کم‌کم هم به فراموشی سپرده شود. برای همین بد نیست که ما و دیگران جسته و گریخته باز هم از خانه تکانی صحبت کنیم تا شاید از همین مختصر نوشته‌ها یادآوری‌هایی هم برای خوانندگان بشود.

با اینکه خانه‌تکانی از یک فلسفه عمیق در فرهنگ باستان ما ریشه گرفته است، اما متأسفانه وجه عملی آن که محصول وجه اصلی است، توانسته است در میان مردم جایی باز کرده و خودش را غالب کند. در این میان، باید ذکر کنیم که بخشی از این تقصیر از یک روال بد نسبتاً رایج در میان ایرانیان ناشی شده است! وقتی مردم کارهای فیزیکی خانه تکانی را به دقیقه نود موکول کردند و نتوانستند برنامه ریزی صحیحی برای انجام آن‌ها داشته باشند، ناخودآگاه تمام دغدغه و وقت خود را فدای کارهای فیزیکی کردند و از وجه فلسفی و فکری ماجرا غافل ماندند. کاروان رفت و تو در خواب و بیابان در پیش...
 

2444_daily.jpgالبته این تعبیر از لحاظ تاریخی فاقد اعتبار است، اما به طور ساده و صریح بیان شد تا بگوییم خیلی از ما انسان‌هایی که می‌خواهیم آخرین دهه قرن شمسی را تجربه کنیم، به همان اندازه در برنامه ریزی و مدیریت زمان و کارها ناتوانیم!

پس در این مورد توصیه می‌کنم به جای پرداختن به مسایل فلسفی، مهندسی معکوس کنید و از همین برنامه ریزی و مدیریت کارهای خانه تکانی آغاز کنید. وقتی سر حوصله و با فراغ بال امور منزل را انجام دادید، خسته نشدید و به خودتان لطمه نزدید، فکرتان خودش به وقت مناسب به سراغ این فلسفه بازی‌ها خواهد رفت!

اما خانه تکانی فقط فن مدیریت امور و زمان نیست. وقتی تصمیم گرفتید چه کنید، باید تصمیم بگیرید چطور آن کار را بکنید؛ این یعنی همان مهارت و فن! البته قدیمی‌ها معمولاً تجربه لازم در این امور را دارند، ولی تعارف که نداریم! شما که خیلی به سراغ بزرگ‌ترها نمی‌روید تا ببینید مثلاً پرده را چطور بشویید بهتر است، می‌روید؟! پس برخی از این مهارت‌ها را برایتان نوشته‌ایم تا شاید به کارتان بیاید.


طبقه بندی: خانواده،
ارسال در تاریخ سه شنبه 6 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون
قرآن کریم مردان را تکیه‌گاه زنان معرفی کرده و زنان را در حکم لباس مردان دانسته است.

دین مبین اسلام به عنوان آخرین و کامل‌ترین دین الهی، حاوی دستورات و راه‌هایی در جهت ایجاد سعادت دنیوی و اخروی بشر می‌باشد که با عمل به آنها، خواسته یا ناخواسته، سعادت و رستگاری پدیدار گشته و آفات و پدیده‌های شوم نیز بر سر راه او سبز نخواهند شد.

 
اسلام دستورات ویژه‌ای نسبت به رعایت تقوای الهی و حیا، در زندگی دارد. به افراد مجرد توصیه می‌کند به موقع ازدواج کنند و در صورت فراهم نبودن شرایط ازدواج، به آنها دستور صبر و رعایت تقوا می‌دهد. خداوند متعال در قرآن می‌فرماید: «وَلْیَسْتَعْفِفِ الَّذِینَ لَا یَجِدُونَ نِکاحًا حَتَّى یُغْنِیَهُمْ اللَّهُ مِن فَضْلِهِ ...»، «و کسانى که وسیله زناشویى نمى‏یابند باید عفت ورزند تا خدا آنان را از فضل خویش بى‌‏نیاز گرداند... .»(۱)
توصیه اسلام به رعایت حیا، ازدواج به موقع، صبر، رعایت حجاب اسلامی، عدم حضور زن در اماکنی از اجتماع که به شأن او خدشه وارد می‌کند، حرمت روابط نامشروع جنسی، حرمت داشتن دوست پسر یا دوست دختر و... به هیچ وجه بی‌حکمت نبوده، بلکه رعایت مجموعه آنها ضامن سلامت بنیان خانواده و جلوگیری از خیانت زوجین به یکدیگر می‌شود.
 
974-khiyanat.jpg
 
خیانت همسران امری پیچیده و در عین حال دو طرفه است. کارشناسان دلایل متعددی را در پدیده خیانت زناشویی دخیل می‌دانند که مهمترین آنها عبارتست از: عدم جذابیت همسر، از بین رفتن عشق و علاقه،  احساس ناامنی و خلاء عاطفی و  هوسرانی.
عقده‌‌ها‌ی جنسی، بی خطر دانستن خیانت، زیاده‌خواهی و تنوع‌طلبی، خیانت همسر و روابط زناشویی سرد و یکنواخت از دیگر عواملی است که موجب می شود همسران نسبت به شریک زندگی خود وفادار نبوده و به اصطلاح به همسر خود خیانت کنند.
برای اینکه بدانیم چطور می توان از این آفت بزرگ زناشویی در امان ماند و یک ازدواج و به دنبال آن زندگی موفق داشت، بهتر است در راهکارهای عملی مورد تایید صاحبنظران حوزه خانواده و آموزه های ناب اسلام تامل کرد.
 
در قسمت بعد این راهکارها را باهم مرور خواهیم کرد.
 طبقه بندی: خانواده، خدا،
ارسال در تاریخ سه شنبه 6 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون
بعضی لاغر و بعضی درشت اندامند. برخی افراد شجاعند و برخی ترسو. عده ای زود عصبانی می‌شوند...

 

شاید بتوان گفت که مزاج شناسی مهم‌ترین بخش در فهم طب اسلامی است. برای فهم اهمیت این موضوع کافی است به تفاوت بین افراد که همواره توجه مار ا به خود جلب می‌کند، دقت کنیم. برخی بچه‌ها خوب غذا نمی‌خورند و برخی برعکس خیلی خوش اشتها هستند. بعضی لاغر و بعضی درشت اندامند. برخی افراد شجاعند و برخی ترسو. عده ای زود عصبانی می‌شوند و عده ای خیلی صبور و آرامند. برخی سخاوتمند و ولخرجند و برخی اهل حساب و کتاب. بعضی قدرت حافظه بالایی دارند و گروهی هم مدام فراموش می‌کنند. بعضی با خوردن یک عدد خیار دل درد می‌گیرند بعضی هم نیم کیلو خیار را بدون ناراحتی میل می‌کنند. یک نفر با خوردن کمی دارچین دچار خارش می‌شود، دیگری غذاهای خود را پر از ادویه می‌کند و مشکلی هم پیدا نمی‌کند. برخی پوست خشک و عده ای پوست مرطوب و لطیف دارند. لازمه شناخت راز این تفاوت‌ها و نحوه اصلاح یا کنار آمدن با آن‌ها، درک درست بحث مزاج شناسی است.

حکما معتقد بودند که انسان، حیوان، گیاه و ... همه از چهار عنصر یا رکن اصلی تشکیل شده‌اند، یعنی هر چیزی از تأثیر این چهار رکن بر روی هم و ایجاد یک کیفیت جدید ایجاد می‌شود.
این چهار رکن عبارتند از: آتش، هوا، آب و خاک.
از تأثیر ارکان چهارگانه بر هم به ترتیب زیر مزاج‌های مختلف ایجاد می‌شود:
۱- گرم و خشک (آتش) + گرم و تر (هوا) ← گرم (خشکی و تری یکدیگر را خنثی می‌کنند)
۲- گرم و خشک (آتش) + سرد و تر (آب) ← معتدل (گرمی و سردی، خشکی و تری، یکدیگر را خنثی می‌کنند)
۳- گرم و تر (هوا) + سرد و تر (آب) ← تر (گرمی و سردی یکدیگر را خنثی می‌کنند)
۴- گرم و تر (هوا) + سرد و خشک (خاک) ← معتدل
۵- سرد و تر (آب) + سرد و خشک (خاک) ← سرد
۶- گرم و خشک (آتش) + سرد و خشک (خاک) ← خشک
تا کنون پنج مزاج گرم، سرد، خشک، تر و معتدل ایجاد شد. حالا در نظر بگیرید که هر یک از این ارکان چهارگانه بر رکن مقابل خود غلبه پیدا کند. به عنوان مثال ۱۰۰ واحد آتش و یک واحد آب بر هم اثر بگذارند، آتش غلبه کرده و اثری از آب باقی نمی‌ماند و مزاج حاصله همان طبع آتش یعنی گرم و خشک خواهد بود. بنابراین چهار مزاج دیگر معادل طبع عناصر چهارگانه حاصل می‌شود که عبارتند از گرم و خشک، گرم و تر، سرد و تر، سرد و خشک.
 
973-mezaj.jpg
 
از این چهار مزاج با پنج مزاج قبلی که توضیح داده شد مجموعاً ۹ مزاج حاصل می‌شود.
۱- معتدل
۲- گرم
۳- سرد
۴- تر
۵- خشک
۶- گرم و خشک
۷- گرم و تر
۸- سرد و تر
۹- سرد و خشک
برای راحت شدن بحث، چهار مزاج آخر را انتخاب کرده و با اندکی مسامحه، نام‌های ذیل را برای آن انتخاب می‌کنیم:
۱- گرم و خشک : صفرا
۲- گرم و تر : دم
۳- سرد و تر : بلغم
۴- سرد و خشک : سودا
در بحث‌های آینده بیشتر راجع به این چهار مزاج سخن خواهیم گفت.
 
____________________________________________________________
برگرفته از کتاب تغذیه در طب اسلامی
 طبقه بندی: عمومی، علمی، خانواده،
ارسال در تاریخ سه شنبه 6 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون

همزمان با اول فوریه؛ روز جهانی حجاب،  زنان غیر مسلمان بسیاری از کشورهای مختلف با پوشیدن روسری و مقنعه حق آزادی زنان مسلمان را محترم می‌شمارند.


طبقه بندی: حجاب، خدا،
ارسال در تاریخ سه شنبه 6 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون
هر عَلمی که برای امام شهید شیعیان بر افراشته شده، مقدس شمرده و تکریم می‌شود

نقل است ذهن بزرگی درگیر این سؤال شد که چرا خداوند چنین شأن عظیمی را برای حضرت حسین (علیه‌السلام) قرار داده است و روضۀ و اشک بر عزای او را چنین پرجلال و محترم شمرده. چندان که اگر کسی به اندازۀ بال مگسی در مصیبت سیدالشهدا (علیه‌السلام) اشک بریزد، بهشت بر او واجب است یا کسی که در این مصیبت بگرید یا بگریاند یا حتی خود را به گریانی بزند، بهشت جزای اوست. پس از این مشغولیت ذهنی به محضر یکی از اولیای خدا رسید. آن ولی چنین گره از ذهن او باز کرد که خدا –بلا تشبیه- بسان آن پادشاهی است که در پی شکار، راه گم کرد و از قافله جدا افتاد و شبانی او را پناه داد و همۀ هستی‌اش که بُزی بیش نبود برای مهمان خود سر برید و اطعام کرد. پادشاه، پس از خلاصی از وزیران و مشاورینش خواست تا پاداش او را معین کنند و هر چه گفتند، پادشاه دور از مروت دید جز اینکه تمام ملک شاهی را در ازای تمام مایملک شبان به او عطا کند. که این ممکن نبود و پادشاه ...

و خدا هر آنچه برای حسین (علیه‌السلام) حسنه قرار دهد، از فضل خدائیش کوتاه نیامده، چه اینکه حسین (علیه‌السلام)، تمام هستی‌اش را به پای خدا ریخته. چندان که هزار سال از او میگویند و خاتمه نمی‌یابد.

این اعتقاد که سرمایۀ اصلی شیعه در طول تاریخ آن بوده، از همان ابتدا توسط ائمۀ هدی (سلام الله علیهم) تا کنون به اشکال و الفاظ مختلف به ما رسیده است و همه میدانیم که امام حسین (علیه‌السلام)، آن کشتی سریع‌تر و وسیع‌تری است که ما تا ابد به هر نقطۀ آن که بتوانیم متمسک می‌شویم تا نجات یابیم ...

2105_note.jpg

و چنین است که هر عَلمی که برای امام شهید شیعیان بر افراشته شده، مقدس شمرده و تکریم می‌شود و چنین است که حتی فقها و علمای نیز سخت می‌توانند در این دستگاه، بر سلیقه ای خرده گیرند و کسی را از این کشتی خارج بدانند.

همین وسعت محبت امام غریب و جوشش خون او نیز همه انسان‌ها از همه قشر و همه زبان، با هر سلیقه ای را به خروش آورده و هر کس هر طور بتواند برای او عزاداری می‌کند، گویی در این دستگاه، تنها دلِ سوخته از مصیبت اوست که اولویت دارد و لا غیر و همین مسئله باعث شده است که همواره سلیقه های گوناگون بر سر نحوۀ اقامۀ عزای فرزند رسول الله شکل بگیرند.ادامه مطلب

طبقه بندی: عشق، مذهب،
ارسال در تاریخ سه شنبه 6 اسفند 1392 توسط نشون بی نشونطبقه بندی: طنز،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 1 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون

و اینم آخرین عکس من در ایران

 

Inline image 9

 

 

قبل از اینکه بیام ایران میدونستم موفقیت کارم کاملا بستگی به یه چیز داره: راهنما و مترجمم! مثل همه آمریکایی ها برای من یک راهنمای تمام وقت اختصاص داده شد. تمام چیزی که ازش میدونستم این بود که اسمش محمده(نفر سمت راست در تصویر زیر) و دولت ایران گواهی همراهی و راهنمایی آمریکایی ها رو بهش داده. این مرد چه کسی بود؟ و جوابش به این خواسته من چی میتونست باشه؟: “موزه ها جالبن، اما بیا به جای اون، بریم تو سطح شهر قدم بزنیم و سوژه های جالب و مردمی رو برای عکاسی پیدا کنیم”
محمد واقعا یه نعمت خدادادی بود. او نه تنها به من اجازه این عکاسی ها رو داد بلکه خودش هم با این کار موافق بود و برای انجامش با من همراه شد. اینکه از مردم و غریبه ها درخواست کنیم که ازشون عکس بندازیم کار راحتی نبود، اما او هرگز با رد درخواست از طرف کسی مواجه نشد و تقریبا همیشه در کسب اجازه از مردم برای عکاسی موفق بود. بنابراین کلکسیون عکس هایی که از دل این سفر بیرون اومد نتیجه یک تلاش مشترک بود. من با کمک چشم هایم و محمد با کلامش! بدون اون هیچکدوم از این عکس ها وجود نداشت و من ازش ممنونم به خاطر همکاری و کمکش.

 

Inline image 29

در طول مدتی که در شیراز بودیم، محمود(سمت چپ) راننده ما بود. شاید بگم بامرام ترین مردی که در طول عمرم دیدم. انگلیسی رو در حد ساده و محاوره ای صحبت میکرد که همیشه تو جمله هاش اسم خودش هم میاورد. مثلا محمود خوشحال است، محمود اینجا است و…! بعضی وقتا فقط اسم خودش رو میگفت بعد با انگشت به من اشاره میکرد بعد دستشو میزاشت رو قلبش. اون مهمون نواز ترین آدمی بود تاحالا دیدم. هرموقع میخواستم از خیابون رد شم، میومد کنار من و هوامو داشت تا از خیابون رد بشم. نمیزاشت خودم در ماشین رو باز کنم. یا حتی در بطری آب رو. یکی دوبار هم یه جوری بهم تعارف زد که یعنی هرچی من دارم برای تو هم هست. یه بار من حواسم نبود که ادکلنی که داره نشونم میده رو میخواد هدیه بده به من و اشتباها درخواستش رو رد کردم! اون ۸ بار برام اسپری کرد ادکلن رو تا من بالاخره دوزاریم افتاد. و جالب ترین خاطره ای هم که از محمود دارم وقتی بود که بعد از ناهار توی باغ دراز کشیده بود و مشغول قیلوله بود. قبلش هم با دقت و سلیقه دوتا رختخواب برای من و خودش آماده کرده بود. ولی من خوابم نمیومد و تصمیم گرفتم محمود رو بیدار نکنم و خودم بلند شدم رفتم یکمی قدم بزنم کنار رودخونه. برگشتم پست سرم رو نیگا کردم دیدم محمود رختخوابارو جمع کرده داره میدوئه میاد پیش من )

 

Inline image 8

 

آماندا: چه مرد نازنینی. ای کاش میتونستم دوست محمود باشم
سورن: به طور کلی اکثر مسلمونا خیلی خونگرم و صمیمی و مهمان نواز هستن. همه اونایی که نژادپرست و اسلام هراس هستن باید برن انسانیتی که پشت دین هست رو ببینن
ایوان: من میخوام یه اعترافی بکنم. سالهاست در آمریکا زندگی میکنم. تقریبا عاشق همه چیزه این کشور هستم. اما یکی از چیزهایی که همیشه فقدانش رو در فرهنگ غرب حس میکنم، آدمایی مثه محمود هستن. مخصوصا در بین نسل قدیمی تر
جو: اینا اون مردمی هستن که کشورمون به ما یاد داده ازشون متنفر باشیم؟
براندن: الان زنگ زدم به محمود گفتم توی اینترنت بین مردم آمریکا معروف شدی. یهو گوشیو گذاشت زمین با فریاد به زنش گفت. من دارم میرم آمریکا….
مژده: بعله همینطوره. محمود احمدی نژاد تنها محمودی نیس که ما برای شما داریم. محمودهای دیگه ای هم هستن )

 


طبقه بندی: عمومی،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 1 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون


حافظیه شیراز

Inline image 19

 

 

بام تهران

 

Inline image 18

 

نیکول: هرکی رو تو ایران میبینی فتوژنیکه و آماده اس برای عکسبرداری !
هاولی: اگه لیز بخوره… :دی
ادموند: من عاشق کتش هستم. چه فشن شویی. ای کاش میتونستم اینو به خودش هم بگم
کریس: عجب منظره زیبایی. عکس هایی که گرفتی من رو ترغیب میکنه یه سفر به ایران برم. علیرغم بی ثباتی سیاسیش
کارولین: میخوام ازت تشکر کنم به خاطر این تصاویر. تو یک نمای بسیار زیبا و کاملا متفاوت نسبت به اون چیزی که رسانه ها پخش میکنند رو از ایران و مردمش به ما نشون دادی
تنا: با این عکسا من دارم به این فکر میکنم که احتمالا نیمی از دخترای ایرانی مدل های فشن هستن
شرمین آشا: چرا دخترای ایرانی اینقدر خوشگلن؟ من مطمئنم جهش های ژنتیکی باعث شده اونا با ویژگی های مثبت ظاهری متولد بشن

 

 

این مرد راننده تاکسی ما بود توی تهران. میگفت ۸ سال تو آمریکا زندگی کرده و تصادفاً در همان خیابانی که من در جورجیا زندگی می کردم، اقامت داشته. او با پرداخت ۱۵۰۰ دلار از طریق مرز مکزیک وارد آمریکا شده. می خواسته در آمریکا به دانشگاه بره و دندانپزشک بشه اما خیلی زود میفهمه که آمریکای خیالیش از آمریکای واقعی خیلی سخاوتمندتره! علیرغم اینکه ۸ سال توی یه کارخونه مشغول به کار بود ولی باز هم نتونست در اجتماع برای خودش جای پایی باز کنه. میگفت: “بعد از حادثه یازده سپتامبر زندگی برای مهاجرین خاورمیانه ای خیلی سخت شد. یه مدتی هیچ پولی نداشتم تا حدی که مجبور شدم خون خودم رو بفروشم”. حتی یک شب هم به خاطر رانندگی بدون داشتن گواهینامه توی زندان بوده. خیلی به این در و اون در زده تا بتونه گرین کارت آمریکا رو بگیره و به صورت قانونی و دائمی اونجا ساکن بشه اما نتونسته و در نهایت به ایران برگشته.
من از اینجور آدما خوشم میاد و همیشه تحسینشون میکنم. آدمایی که همیشه در تکاپو هستن و ریسک میکنن برای اینکه به چیزی که براشون بهترین هست برسن. هرچند اون به چیزی که میخواست نرسید و من از این بابت متاسفم اما اراده اش قابل ستایشه. با این وجود، اون خودش میگفت: “قسمتم همین بوده”. اما به نظر نمی رسید خودش به حرفی که می زنه اعتقاد داشته باشه
کرایه اش برای ۴۵ دقیقه سواری در سطح شهر تنها ۶ دلار شد. اما من همون پولی که تو آمریکا برای این مقدار سواری می پردازم رو بهش دادم. ازش پرسیدم ازدواج کردی؟ گفت آره. وقتی برگشتم ایران با همسرم آشنا شدم
خواستم ازش عکس بندازم. قبول کرد اما خواست که کنار تاکسی ازش عکس نندازم. میگفت راننده تاکسی بودن شغل کلاس پایینیه
ولی بهش گفتم نه کلاس این شغل اصلا پایین نیست. این شغل مردای سختکوشی هست که کار میکنن تا بچه هاشون بتونن در آینده بهترین شغل ها رو داشته باشند.

 

Inline image 31

 

لیزا: با خوندنش اشک ریختم


آدریانا: قسمت آخرش من رو به گریه انداخت خیلی از مردم نمیفهمن اینو. شغل هایی که ازش به عنوان بی کلاس یا سطح پایین یاد میشه چیزی هست که والدین من انجامش دادن تا من رو به جایی برسونن که امروز هستم. ازت ممنونم به خاطر این نگاهی که به مسائل داری و همچنین متشکرم از پدر و مادرم.


سونیا: جمله آخرت خیلی دلگرم کننده بود


زهرا: پدر من در شیراز راننده تاکسی بود و من الان استاد دانشگاه هستم در آمریکا. حق با توئه. این شغل کلاسش پایین نیست. بلکه این شغل مردانیست که به سختی کار میکنند تا آینده خوبی برای بچه هاشون بسازن
رادولف: قسمت آخر باعث شد چشمانم اشک آلود بشن. من این موضوع رو خوب درک میکنم به عنوان پسر یک مادر مهاجری که از همه چیزش گذشت تا بتونه زندگی که آرزوش رو داشت برای خودش و بچه هاش بسازه. او به سختی ساعت های طولانی رو به عنوان پیشخدمت رستوران کار میکرد و توی کارخونه های مختلف هم کارای کمرشکن رو انجام میداد. و من الان در حال استخدام برای کارآموزی پزشکی هستم. با این امید که بتونم زحمات مادرم رو به نحو احسن جبران کنم.


آلکس: مردم هرگز نباید از داشتن یه شغل شرافتمندانه ای که دستمزدش پایینه شرمنده باشن. اونایی باید شرمنده باشن که شغل هایی دارن که درآمدهای نجومی داره و کارشون هم قانونی نیست و یا به مردم آسیب میرسونه یا به محیط. ولی متاسفانه برعکسه. ای کاش توی طرز فکرمون یه تجدید نظری بکنیم.
رانیا: من همیشه میگم خدا این جهان رو خلق کرده ولی مردم ورداشتن اونو مرزبندی کردن و سیم خاردار کشیدن به اسم کشور خودشون! ما چه حقی داریم که اجازه بدیم یا ندیم به کسی تا هرجایی از این سرزمین خدادادی که دوست داره زندگی کنه؟


کیسی: به این مرد احترام میزارم. از دست دادن همچین آدمی برای آمریکا ضرر و به سود ایران شد. برات بهترین ها رو آرزو میکنم برادر
 

 

روحانیون ایران – چه خوب یا چه بد، اونا همسو با حکومتشون هستن. خط مشی اونا شبیه همتایان غربی شان است. او میگفت: مردم آمریکا آدمای خوبی هستن. مشکل ما با دولت آمریکاست

 

Inline image 28

 

جنی: بهش بگو خوده ما مردم آمریکا هم با دولت آمریکا مشکل داریم !
ناتالیا: شبیه بابانوئله

 

 

- اون اصرار داشت که بگه خوش عکس نیست! ولی به نظرم خیلی زیبا افتاده

 

Inline image 14

 

پولاک: ایرانی های چشم آبی
دنیل: ای کاش منم به اندازه او بدعکس بودم !
جکس: من عاشق دیدن این خانم هایی هستم که پوششی زیبا ولی با حجب و حیا دارند. با برهنگی هایی که این روزا شاهد هستیم مخصوصا در آمریکا، تماشای این تصاویر مثل تنفس یه هوای تازه میمونه
لورن: من تا به حال سه بار به تهران سفر کرده ام. اونا مردمانی مهمان نواز، خونگرم، با فرهنگ، باهوش، خوش مشرب و شوخ طبع هستن. مطلع باشید که رسانه ها چیزی رو نشون میدن که باب طبع سران قدرت باشه. دولت آمریکا میخواد مارو از ایران و ایرانی ها متنفر کنه تا برای حمله به این کشور رضایتمون رو جلب کنه. این مردم، دشمن ما نیستند. اینا هم مثل ما انسانن که دارن توی یه کشور دیگه ای زندگی میکنند
تریسی: ۹۰ درصد ایرانی ها اعتقادی به پوشش اسلامی ندارن. اونا دلشون نمیخواد از فرق سر تا نوک پاشون رو بپوشونن. من اینجا دوستای ایرانی زیادی دارم که شبیه خوده ما لباس میپوشن. ولی وقتی برمیگردن ایران روسری سر میکنن و حجاب دارن. چون قانون کشورشونه. ضمن اینکه کشورشون در اختیار ۱۰ درصدشونه که چون ثروتمند هستن دارن بهترین زندگی رو توی ایران میکنن. اگر همه مردمشون همین وضعیت رو داشتن الان با کشورهای غربی چندان تفاوتی نداشتن. بنابراین چیزی که در رسانه ها نشان میدن، واقعیت های ایران نیست
باربارا: تبلیغات رسانه ها واقعا قدرتمند هستن. من از دیدن این تصاویر شوکه شدم. این تصاویر باعث شدن من متوجه این موضوع بشم که تا قبل از دیدن این آلبوم حتی یک تصویر مثبت هم از ایران ندیده بودم

 

روسلین: من همیشه این برام جالب بوده که با وجود حجاب روسری و.. چجوری اینا میتونن اینقدر فشن و خوشتیپ باشن
ریچل: اینکه اون میتونه زیبایی های زنانگی خودش رو بدون نمایش قسمت های برهنه بدنش نشون بده زیباست…

 

 

گروهی از پسرهای نوجوان در یکی از دبیرستان های تهران. یکیشون ازم پرسید که آیا من فکر میکنم در روز ۲۱ دسامبر، دنیا به پایان میرسه؟ بهش گفتم اگه در اون روز دنیا به پایان برسه من به همتون یه میلیون دلار میدم! همشون خندیدن

 

Inline image 13

جسی: اون پسره سمت راستیه باحاله! فیگور گرفته داره بازوشو نشون میده !
میشل: اون پسره سمت چپ ردیف بالا نفر دوم میتونه یه روزی یه مدل بشه! گونه های استخونی اش عالی ان.

 

 

 

Inline image 17

 

 

رایان: با توجه به این عکس و عکسای دیگه ای که انداختی به نظر میاد ایران سرزمین مدل های زیبا باشه
نینا: براندن جدی میپرسم، تو ایران هیچ آدم زشتی وجود نداره؟ اگه اینطوره که باید قبل از رفتن به این کشور حسابی به خودم برسم
دیانا: ازت ممنونم که نشون دادی زنان مسلمان مظلوم واقع نشدن و اونا هم دارن زندگیشونو میکنن. لزوما نباید به شیوه ی ما زندگی کنن که

 

Inline image 32

 

اینا فال فروش بودن. فال من این دراومد: با آدمای حسود مشورت نکن !

 

Inline image 5

 

اینجا ابیانه – یکی یه حرف خنده دار زده !

 

Inline image 21

 

سینجیا: من عاشق عکساتم. آدم حس میکنم خودش اونجاس و داره باهاشون میگه و میخنده
ملانی: خدا حفظشون کنه. اون سمت راستی که از بس خندید دمپاییش دراومد
راینا: لبخندهای زیباشون منو یاد وقتی میندازه که مادرم حالش خوب بود و آلزایمر نداشت. اون موقع ها زندگیه واقعا شادی داشت. اما الان حتی نمیتونه یه لبخند بزنه

 

قلب من به درد میاد از این غصه

Inline image 6

 

جان: من حتی نمیدونستم تو ایران هم برف میاد ! فکر میکردم خشک و بیابونیه
جنیلین: عکسایی که از ایران گذاشتی منو متقاعد کرد که تمام این کشور پر شده از سوپر مدل ها !
چریل: رو حساب نادونی من نزارید. ولی منم واقعا نمیدونستم تو ایران برف میاد. فکر میکردم ایران یه جای خشک و بایره و هواش هم گرم!
آگاتا: با خوندن کامنتا به این نتیجه رسیدم که مردم آمریکا نه مطالعه میکنن، نه در مورد چیزی تحقیق میکنن و فقط جذب چیزایی که از تلویزیون پخش میشه هستن. این روزا دیگه دنیا کوچیک شده، اطلاعات تو اینترنت جاری شده، مردم فرای از مرزها دارن باهم دوست میشن، صحبت میکنن، همدیگه رو ملاقات میکنن و به افکار و عقاید شخصی خودشون شکل میدن. اگه کسی بخواد چیزی رو بفهمه و یاد بگیره، راهش رو پیدا میکنه. مگر اینکه شما بشینید و صبر کنید تا اطلاعات رو بیارن تقدیمتون کنن و دربارش براتون شرح بدن. بعد شما سوپرایز بشید از اینکه مردم ایران دوتا سر با دستای قلاب مانند ندارن و شبیه بقیه انسان ها هستن !

 

 

- داشتم رد میشدم که منو صدا زد. از من خواست که برم باهاش ناهار بخورم. و همه غذایی که داشت تنها یه بشقاب برنج بود

Inline image 12

آدام: حس انسان دوستی در بهترین حالتش
تریسی: انگار روی قالی جادویی نشسته !
آلتاگراسیا: اونایی که کمتر دارن، سخاوتمندتر هستن. همیشه اینجور بوده
رولا: شما ایرانی هایی که میگید به داشتن آزادی ما حسودیتون میشه، ما هم به مهمان نوازی و مهربانی و سخاوتمندی شما حسودیمون میشه

 

 


طبقه بندی: عمومی،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 1 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون

به نقل از سایت 20

 

* توجه: کاربران عزیز سایت آذری ها، با تشکر از توجه و عنایت شما، شوربختانه به دلیل انبوه دیدگاه هایی برای این مطلب نوشته شده است و شمار آن از هزار کامنت فراتر رفته متاسفانه قادر به مطالعه و تایید همه دیدگاه ها نیستیم. در صورت افزون کامنت قادر به تایید آن نخواهیم بود. یک بار دیگر از حسن توجه شما سپاس گذاریم. مدیریت سایت آذری ها

تاریخ: یکشنبه 6 مرداد 1392  10:10 AM

ehsan

1392/5/6
11:56 AM
عالی بود مرسی

dara

1392/5/6
12:02 PM
در نهایت ,اینجا ایران است کشور زیبایی ها با فرهنگ غنی و مردمانی بی ٱلایش و مهمان نواز ولی افسوس سیاسیون این را نمیخواهند.

سیاوش

1392/5/6
12:06 PM
سپاسگذارم بابت این فرسته

Daniz

1392/5/6
1:12 AM
Hi;dear Branden
I'm so happy that you came to my country,IRAN,And take pictures Which are changed Ameriacans'opinion about Iran.afew tears on my face shows my emotion while I was looking to the pictures...
I'm very optimistic about the future and changes of Americans'vision about Iranian And IRAN;If you help them through this aim
All Best Wishes For You
Daniz

amir

1392/5/6
1:28 AM
vaghean jaleb bud
mersi

Babak

1392/5/6
1:29 AM
واقعا خیلى خوشحال شدم از ابنكه عكس هاى گرفته شده باعث شد دید مردم امریكا رو نسبت به مردم و كشور ایران عوض كنه سپاس گذارم

zohreh

1392/5/6
1:37 AM
مرسی از نظرهای خوبتون....از کاری هم که شما کردید ممنونم که واقعیت کشور ما را به همه نشان دادید...خیلی حال کردم.......

سپهر میثاقیان

1392/5/6
1:54 AM
فوق العاده بود از این بهتر نمیشه

نیما

1392/5/6
2:12 AM
عــــــــــالی بود
سپاس از شما
با پروانه ی شما من این موضوع رو در رویه ی فیسبووک و توئیترم به آبونگی(اشتراک) گذاشتم . لینک به سایت شما دادم.
فقط مِهر فرموده مث خبرگذاری فارس!! خبر رو از رو سایتتون برندارید که ما هم پیش دوستانی که بهشون لینک دادیم، رو سیاه میشویم :)

reza

1392/5/6
2:22 AM
کفم برید!!!!!

ali

1392/5/6
2:28 AM
vaghat ham hamin hast mardom iran delashonnnnnnnnnnn binazireeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ma asheghim
farghi nemikone kojaei hastan
ma cheshma mon por az navazeshe
dastamon por az mehre
sefrehamon age bazi vaghta khaili
amma ba barekateeeeee
merci
ali

s.k

1392/5/6
2:49 AM
Ali booooooood ♥

ashkan lj

1392/5/6
2:57 AM
kh0obeee keee vaghyatee ma irania barash0on mal0om sh0odee va zat mar0o mishnasan va mar0o ba 0on arabaiee sosmar khor ykiii nemid0onan ch0on 0ona hata farhang0o adab irani0o ham nadaran <3

mohammadreza

1392/5/6
3:00 AM
thanx american s people for good see to iran and iranian,

Hossein

1392/5/6
3:18 AM
hey dear Brandon...it was a very good job...introducin peaceful iranians to the world...esp americans...wish u the best in life...tnx

Niko

1392/5/6
3:20 AM
Tمرسی خیلی عالی بود این نشون میده که مردوممون چقدر مهربونوباحالن..اراسته و مظلومو بافهم

ثریا

1392/5/6
3:27 AM
خوشحالم که ایرانو دوست داشتین

Sonia

1392/5/6
3:30 AM
Kheili jaleb bod ,bazi comment ha adamo tahte tahsir gharar Modad,mercy

آذر

1392/5/6
4:09 AM
بسیار زیبا بود واقعا متاثر شدم با خوندن نظرات امریکاییها امیدوارم همه دنیا مردم مهربون ایران رو بشناسن و زود قضاوت نکنن

صادق

1392/5/6
4:15 AM
سلام منهم خیلی لذت بردم و خوشحال شدم . کاش یک NGO برای دوستی مردم ایران و آمریکا یا حداقل یک سایت فرهنگی در دو کشور راه میفتاد . با هم تبادل اطلاعات میکردیم . با فرهنگ هم آشنا میشدیم . جاذبه های زیبای کشورهامونو شیر میکردیم

فواد

1392/5/6
4:43 AM
خیلی خوشم اومد به ایرانی بودنم افتخار میکنم

mehdi

1392/5/7
11:25 AM
im so happy that you changed the opinion of some american about iran and iranian people.i hope you come to iran one more time.

زهرا

1392/5/7
4:00 AM
من مردم آمریکارا دوست دارم

mohamas

1392/5/12
6:32 AM
ایران بهترین کشور دنیاست ولی متاسفم از دولتش

Amin Ahmadfard

1392/6/14
4:25 AM
Actually your point of view from Iran changed my idea about Iran too. it's realy depond on point of view
Best wishesطبقه بندی: عمومی،
دنبالک ها: کامنتهای آمریکایی ها روی عکسهای یک آمریکایی از ایران؛ نیویورکی ها در ایران - سری اول، کامنتهای آمریکایی ها روی عکسهای یک آمریکایی از ایران؛ نیویورکی ها در ایران - سری دوم، کامنتهای آمریکایی ها روی عکسهای یک آمریکایی از ایران؛ نیویورکی ها در ایران - سری سوم،

ارسال در تاریخ پنجشنبه 1 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون

اصفهان

 

Inline image 22

 

کتی: شبیه Liv Tyler هست

 

 

قبل از انقلاب اینجا یه دیسکوی معروف بود. الان تبدیل به رستوران شده

 

Inline image 15

 

مادر و دختر، در حال خرید در یک مجتمع تجاری، شمال تهران:

 

Inline image 33

 

 

ربکا: کدوم مادره کدوم دختر؟
کریسی: من همیشه فکر میکردم زنان ایرانی لباسای معمولی میپوشن. متشکرم ازت براندن که به ما نشون دادی بدون دانستن واقعیت ها در مورد چیزی قضاوت نکنیم
شاون: من منتظر بودم یکی کامنت بزاره بگه: اوه مای گاد! مگه تو ایران مرکز تجاری هم وجود داره؟!
جنی: من عاشق این عکسهایی هستم که توی این مدت از مردم ایران گذاشتی. چون به طرز عجیبی روی شناخت ما از مردم دوست داشتنی ایران تاثیرگذار بود و به ما آمریکایی ها اجازه داد تصاویر واقعی اونا رو ببینیم نه تصاویر کاریکاتورگونه و اغراق آمیز فاکس نیوز رو!
گیلبرتو: رسانه ها ! ما باید در مورد چیزهایی که شما تا به حال در مورد ایران به خوردمون دادید به طور جدی باهم صحبت کنیم
الیسون: شبیه مرکز تجاری نزدیک خونه ما در همین نیویورک هست. خوشحالم از اینکه دارم بُعد پیشرفته و نرمال ایران رو میبینم. خیلی متفاوت نسبت به اون چیزی که توی تلویزیون دیده بودم
برندا: چرا ما اینقدر ذوق زده شدیم از دیدن این دو خانم؟ چون مثل ما غربی ها راحت لباس پوشیدن؟ چون با این تیپ و لباسا خوش استیل به نظر میان و شبیه ماها شدن؟ اون ها بازم میتونن شیک و خوشتیپ باشن حتی اگه چادر یا برقع سر کنن و یا لباسی بپوشن که مطابق فرهنگ و عرف جامعشون باشه. انسان های خوب همه جا میتونن باشن حتی اگه تیپ و لباسشون شبیه ماها نباشه
پاملا: براندا، من ندیدم کسی اینجا گفته باشه اونا زیبان چون شبیه ما غربی ها تیپ زدن. همه ی کامنت هایی که من دیدم خیلی با حسن نیت در مورد شیک بودن اون ها صحبت کرده بودن. حالا کاری به اون چند نفری ندارم که نوشته بودن اینا هیچ نشانی از یک زن ایرانی ندارن چون برقع نپوشیدن

- اینجا شیرازه. عکسبرداری من تازه تموم شده بود. یه تاکسی گرفتیم و سوارش شدیم. میخواستم شروع کنم به مرور و تماشای عکس هایی که گرفتم ، یهو نفهمیدیم از کجا سر و کله پلیس پیدا شد! یکیشون سرشو کرد داخل ماشین و شروع کرد با فریاد یه چیزی رو به زبان فارسی گفتن. با خودم گفتم یا خدا ! فقط اون لحظه امیدم به این بود که اوباما بتونه منو از زندان در بیاره! به مترجمم گفتم چی میخواد این؟ گفت: میخواد از اونا هم عکس بندازی…

 

 

Inline image 34

 

زهرا: ایرانی ها همیشه با دیدن توریست ها ذوق زده میشن! فرقی نمیکنه بازاری باشن یا مامور پلیس!
آلکساندرا: من تابستون یه سفر به ایران داشتم. ما به تهران ، اصفهان ، شیراز و چنتا شهر دیگه رفتیم. من برام جالب بود که چقدر این مردم مهربونن. حقیقتا اون ها بهترین مردمی بودند که در تمام سفرهای دور دنیام دیده بودم. اونا عاشق آمریکایی ها بودن. حتی کسانی که ما اصلا نمیشناختیمشون مارو تو خیابون نگه میداشتن تا باهامون صحبت کنن و بعدش هم به صرف چایی و سوپ دعوت میکردن. هیچ چیز برای من غم انگیزتر از دیدن تصورهای غلط آمریکایی ها نسبت به این مردم نازنین نیست.
سو جونز: با دیدن این تصاویر خیلی دلم میخواد یه سفر به ایران برم. مردمشون به نظر خیلی خونگرم میان


طبقه بندی: عمومی،
دنبالک ها: کامنتهای آمریکایی ها روی عکسهای یک آمریکایی از ایران؛ نیویورکی ها در ایران - سری اول، کامنتهای آمریکایی ها روی عکسهای یک آمریکایی از ایران؛ نیویورکی ها در ایران - سری دوم، کامنتهای آمریکایی ها روی عکسهای یک آمریکایی از ایران؛ نیویورکی ها در ایران - سری چهارم، کامنتهای آمریکایی ها روی عکسهای یک آمریکایی از ایران؛ نیویورکی ها در ایران - سری پنجم،

ارسال در تاریخ پنجشنبه 1 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون

وقتی ازشون خواستم یه عکس از اونا بندازم، لبخند زدن و جوابی ندادن. برداشتم این بود که اونا مایل به این کار نیستن. مترجمم گفت فکر کنم اونا موافق باشن. به خاطر تواضعشون جوابی ندادن. رفتاری که خیلی از ایرانی ها دارن. یه بار دیگه ازشون درخواست کنی قبول میکنن.

 

 

Inline image 30

 

 

آدریانا: ایرانی ها مردم شگفت انگیزی هستن. من خیلی از ایرانی هایی که به آمریکا مهاجرت کردن رو میشناسم. اونا واقعا شهروندان فوق العاده ای هستن.
شانون: فکر کنم اسم این سنت ایرانی ها “تعارف” باشه. امیدوارم درست نوشته باشم. شما سه بار یه چیزی رو میخواید یا میپرسید. اگر در بار سوم اون شخص همچنان بگه نه، این یعنی واقعا نه. دو بار اول اگر بگن نه این نشونه ادب و تواضعشونه
. http://en.wikipedia.org/wiki/Taarof
ایوان: این منو یاد مردم اروپای شرقی میندازه وقتی برای اولین بار اومده بودن آمریکا. همون شب به مهمونی شام دعوت شدن. وقتی میزبان که آمریکایی بود بهشون پیشنهاد غذای اضافه و بیشتر رو داد اونا گفتن نمیخوریم. به هوای اینکه میزبان آمریکایی مثل تشریفات سنتی اونا بهشون اصرار کنه: -”لطفا یه تیکه دیگه بردارید” -”نه ممنون. همین کافیه” -”خواهش میکنم بردارید. غذا که زیاده” -”نه حقیقتا نمیتونم. سیر شدم مرسی” -”دست منو رد نکنید دیگه. فقط یه تیکه” -”حالا که اصرار میکنید چشم…” ! ولی نمیدونستن برای آمریکایی ها “نه” یعنی “نه” و بلافاصله بعد از اولین و تنها “نه”ای که گفته میشه، غذا رو جمع میکنن میبرن و اروپایی ها همینجور شگفت زده مونده بودن و شاید کامل هم سیر نشدن !
 

    میگفت تصمیم داره بازیگر بشه


Inline image 24

 

 

 

وسط جمعیت داشت میومد سمت ما و فریاد میزد: برید کنار، احمدی نژاد داره میاد ! نگهش داشتم ازش عکس بگیرم. میگفت برنامه روزانه اش اینجوریه که قلیون میکشه بعد میره سرکار. بعد دوباره قلیون میکشه با طعم دوسیب !

 

Inline image 27

 

 

جولیا: عجب برنامه فشرده و شلوغی داره !
مارتا: و سرانجام ما همه به راز واقعی زندگی پی بردیم !
اریک: به نظر میاد واقعا داره از زندگیش در عین سادگی لذت میبره و میدونه چجوری شاد باشه

 

 طبقه بندی: عمومی،
دنبالک ها: کامنتهای آمریکایی ها روی عکسهای یک آمریکایی از ایران؛ نیویورکی ها در ایران - سری اول، کامنتهای آمریکایی ها روی عکسهای یک آمریکایی از ایران؛ نیویورکی ها در ایران - سری سوم، کامنتهای آمریکایی ها روی عکسهای یک آمریکایی از ایران؛ نیویورکی ها در ایران - سری چهارم،

ارسال در تاریخ پنجشنبه 1 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون

“براندن” عکاس / بلاگر آمریکایی مدت هاست تحت عنوان Humans of New York روایت های تصویری / نوشتاری اش از زندگی مردم را منتشر میکند. او که در ماه دسامبر به ایران سفر کرد میگوید: “علیرغم هشدارهای دولت آمریکا برای سفر به ایران و به ویژه عکاسی در آنجا، من به ایران آمدم. کشوری زیبا با تاریخچه ای غنی و مردمانی مهمان نواز. آنها مردم آمریکا را به طور ویژه ای دوست دارند. به ما لبخند میزنند، برایمان دست تکان میدهند، به صرف غذا دعوتمان میکنند و میخواهند پیغام های شخصیشان را به جنیفر لوپز برسانیم. استفاده از تکنولوژی، موزیک ها و فیلم های آمریکایی در اینجا عمومیت دارد. در ایران هم مانند بقیه کشورها، مردم عقاید و دیدگاه های متفاوتی دارند اما اکثریتشان با احترام و حسن نیت با شما برخورد میکنند. تنها نکته تاسف آور، رابطه خصومت آمیز بین دولت های این دو کشور است. اخیرا به دلیل کاهش ارزش ریال، سفر به ایران نیز بسیار ارزان تمام میشود.”

Inline image 10


برای مترجمم توضیح دادم که میخوام مردم عادی رو سوژه عکاسی ام قرار بدم. ولی فکر کنم اون منظورم رو دقیق متوجه نشد. یکی از خانم های جوان که در حال عبور بود رو نگه داشتم. مترجمم عجولانه به اون گفت که ایشون میخوان از واقعیت های جامعه عکسبرداری کنن. سپس اون خانم خندید و به فارسی یه چیزی گفت. از مترجمم پرسیدم چی گفت؟ اون گفته: البته واقعیت تلخ !

 

Inline image 26

 

کن اسکارتر: آمریکایی ها الان دارن به خودشون میگن: چی؟ عمرا این یه شهروند ایرانی باشه! و احتمالا بیشترشون میگن: تهران تو کدوم یک از ایالت های آمریکاس؟
دوتا کامنتی که الان میزارم با نکوهش اکثر بازدیدکنندگان آمریکایی مواجه شدن که به اینا میگفتن شما باید آگاهیتون رو بالاتر ببرید!
یاکوب: احتمالا یکی دو هفته دیگه جسدش رو پیدا میکنن که به خاطر عدم رعایت حجاب به قتل رسیده
مالتر: عجیبه! مگه نباید موهاشون رو بپوشونن؟ موهای این که به وضوح مشخصه! امیدوارم یه موقع اسید رو صورتش نپاشن
ماریا: چه خانم باوقار و زیبایی
آماندا: متشکرم از خانم های تهرانی که اجازه دادید براندن ازتون عکس بندازه و برای ما منتشر کنه. اگر کامنت من رو میخونید میخوام بگم که کامنت های نفرت انگیز بعضی ها رو(که خلاف چیزی هست که اکثر ماها فکر میکنیم) نادیده بگیرید و افتخار کنید به اینکه باعث شدید چیزی هرچند کوچک به آگاهی ما اضافه بشه.
فیلیپ: من سال ۲۰۰۹ به ایران سفر کردم و عاشق این کشور شدم. اصفهان، شیراز و بقیه شهرهایی که رفتم رو واقعا دوست دارم. جذابترین قسمتش هم خوده مردم ایران بودن. در تمام سفرهایی که تا به حال داشته ام هرگز با اینچنین مهمان نوازی و صمیمیتی از طرف مردم مواجه نشده بودم.


- اینها آتش نشانان ایستگاه ۶۴ شمال تهران هستن. وقتی فهمیدن من از نیویورک اومدم ازم پرسیدن تو هم یه آتش نشان هستی؟

Inline image 20

 

لنا: چرا آتشنشانا همیشه خوشتیپ به نظر میان؟
کدی مای: عکسات واقعا نظر منو نسبت به ایران عوض کرد. ازت ممنونم
جولی: من عاشق اون آقاهه هستم که داره زیرچشمی از پنجره نگاه میکنه
برایان: مادربزرگ من به عنوان مادری که یکی از پسرهاش رو در جنگ ویتنام از دست داد یه بار بهم گفت که معتقده اگر مردم فقط به چهره های دشمنان احتمالیشان نگاهی بیندازند و اینو درک کنن که اونا هم واقعا انسان هستن، تب جنگ ها فروکش میکنه. اون همچنین میگه اگر مادران زمامدار امور بودن هیچوقت هیچ جنگی اتفاق نمیفتاد.
سامانتا: چیزی که برام جالبه اینه که همه این عکس هایی که از ایران برامون آپلود کردی به نظر میان تو همین نیویورک گرفته شده باشن. واقعا جالب و زیبا هستن

 

 

Inline image 11


طبقه بندی: عمومی،
دنبالک ها: کامنتهای آمریکایی ها روی عکسهای یک آمریکایی از ایران؛ نیویورکی ها در ایران - سری دوم، کامنتهای آمریکایی ها روی عکسهای یک آمریکایی از ایران؛ نیویورکی ها در ایران - سری سوم، کامنتهای آمریکایی ها روی عکسهای یک آمریکایی از ایران؛ نیویورکی ها در ایران - سری چهارم،

ارسال در تاریخ پنجشنبه 1 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون


حسن روحانی منتقدان قرارداد ننگین ژنو را افرادی بیسواد خطاب کرد

که از جاهای معدود تغذیه می شوند.

طبقه بندی: بصیرت، سـیاسـی،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 1 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون


دولت تدبیر و امید!!! در گیر و دار توزیع سبد کالا برای بالا بردن سطح عزت ملی!!!!! بود که با بحران سفید برف در شمال کشور مواجه شد . دولت در این بحران هم توانست به خوبی!!!!!!!! عمل کند.طبقه بندی: طنز، سـیاسـی،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 1 اسفند 1392 توسط نشون بی نشونطبقه بندی: طنز،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 1 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون
                       
            


جعبه ابزار فتوشاپ 2014 - Photoshop ToolBox، مجموعه بهترین پلاگین ها و ابزارهای فتوشاپ مخصوص طراحان. کلکسیون بهترین پلاگین های روز دنیا. سازگار با جدیدترین نسخه فتوشاپ. قابلیت های فتوشاپ را 100 برابر کنید!
همیشه برای استفاده از فتوشاپ و خلق یک اثر گرافیکی قوی، دانش این نرم افزار و تجربه کاری کافی نیست! خیلی وقت ها می شود که ما از کاری مانند رتوش یا از جدا کردن بک گراند از یک عکس خسته می شویم یا در ساخت یک افکت ویژه تصویری یا متنی عاجز می مانیم و به دنبال این می گردیم که به وسیله جعبه ابزار فتوشاپ 2014 با استفاده از یک نرم افزار خاص این کارها را تنها با چند کلیک انجام دهیم.
پلاگین ها در واقع همین نرم افزارها هستند، که یک سری عملیات حرفه ای در فتوشاپ را با سرعت و کیفیت بسیار بالا، بدون خطا تنها با چند کلیک برای ما انجام می دهند.
                                                
            
            روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.            
            

            قیمت: 16800 تومان            
                                                

            


طبقه بندی: فروشگاه من،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 1 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون
                       
            


فرزندان خود را از کودکی با دانش نوین کامپیوتر آشنا کنید. آموزش از پایه ای ترین مباحث با زبان ساده برای کودکان. طی یک دوره آموزشی، کودک دلبند شما استاد کامپیوتر می شود!
300 دقیقه آموزش فارسی با زبانی شیرین برای کوچولوها. همراه با یک DVD کلکسیون بهترین بازی های کودکانه. بیش از 220 بازی سرگرم کننده و مناسب کودکان به عنوان هدیه. برای اولین بار در ایران، مجموعه ای استثنایی برای کودکان ...
                                                
            
            روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.            
            

            قیمت: 14800 تومان            
                                                

            


طبقه بندی: فروشگاه من،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 1 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون
                       
            


هندزفری جادویی تغییر صدا ، بوسیله این هندزفری می توانید دوستان خود را غافلگیر کنید و لحظات شادی را در کنار دوستان خود داشته باشید ...
این هندزفری با تغییر صدای پسر به دختر و بالعکس، در هنگام برقراری ارتباط تلفنی لحظات شادی را برای شما به ارمغان می آورد. این هندزفری علاوه بر اینکه قابلیت تغییر صدا را دارد به شما این امکان را می دهد تا در صورت تمایل از آن به عنوان یك هندزفری معمولی استفاده كنید.
از امكانات جالب این هندزفری می توان به موارد زیر اشاره كرد:
1- قابل اتصال به تمام گوشی هایی که دارای سوکت صوتی سوزنی درشت (3.5 میلی متری) هستند.
2-قابل اتصال به خط تلفن (خط ثابت)
3-قابل اتصال به كامپیوتر
4- در صورت تمایل می توانید بصورت یك هندزفری معمولی از آن استفاده كنید.
                                                
            
            روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.            
            

            قیمت: 19800 تومان            
                                                

            


طبقه بندی: فروشگاه من،
ارسال در تاریخ پنجشنبه 1 اسفند 1392 توسط نشون بی نشون
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو